Nepouští ji z domu?

Herec je poslední dobou hodně žárlivý.

Herec ze seriálu Modrý kód Saša Rašilov (47) se momentálně těší na svého čtvrtého potomka, kterého mu už brzy porodí manželka Ludmila (35).

Saša se nikdy netajil tím, že touží po velké rodině, ale nemá to být jen z toho důvodu, že miluje děti. Herec je údajně velmi žárlivý a díky dětem si pojistí to, že bude jeho manželka neustále doma a bude se starat o ně a o domácnost.

Také vás může zajímat ...

Trauma z minulosti

Se ženami to měl Saša v minulosti hodně divoké, s bývalou manželkou Vandou Hybnerovou (51) strávil velkou část svého života, ale nakonec ji opustil kvůli milence Věře Miťkové (38).

Ta ho ale záhy odkopla kvůli jinému muži, což pro něj byla obrovská rána. Od té doby se asi zařekl, že nad svou následující partnerkou chce mít naprostou kontrolu, což se mu má teď celkem dařit.

Nesnese konkurenci?

Rašilov zřejmě nechce, aby jeho žena byla tak moc na očích. A i to mu zatím docela vychází. Lída je sice divadelní herečka, žádnou větší příležitost ale zatím nedostala.

Nejvíc se proslavila díky lesbické divadelní scéně s Ornellou Koktovou (27), což jí ale příliš nových nabídek nepřineslo, spíše naopak. Možná proto se rozhodla se s Rašilovem usadit.

Co když se ale jeho žárlivost dostane do takových rozměrů, které už zkrátka dál nesnese? Stačí, aby se na ni venku někdo podíval, a už má být zle.

Ludmila to zatím bere jako takovou něžnou a zamilovanou žárlivost, ale až bude s dětmi doma několik let v kuse, nejspíš už ji to přestane bavit. Nakonec by herec mohl zase zůstat sám a to by pro něho jistě byla velká rána.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...