Nepřehání to s alkoholem?

HDK Sportovni den

Ačkoli se herečce Světlaně Nálepkové (58) v poslední době daří, přiznává, že existuje jedna neřest, které se nikdy tak úplně nezbavila. „Můžu říct, že jsem velký vínopitec, zvláště červeného vína,“ přiznala s tím, že tak poslouchá lékaře, který doporučuje ženám i mužům víno pravidelně konzumovat.

Také vás může zajímat ...

Doporučené dvě nebo tři deci denně jsou ale pro Nálepkovou zřejmě máolo. Herečka si totiž údajně řekla, že výjimka nemůže škodit, a rozhodla se, že si bude dávat decilitrů rovnou pět! Její obliba lahodného nápoje bohů došla dokonce do stadia, kdy má u svého domu vysázených pět řad vína.

Doufejme tedy, že to s jeho konzumací Světlana nepřehání. Vždyť všichni známe rčení, že alkohol je dobrý sluha, ale zlý pán.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...