Nepřepočítal se Sokol nějak moc?

Chtěl hodně peněz, a nakonec mu moc nezbude. Herec a moderátor Ondřej Sokol (46) si sice za poslední rok vybudoval moderátorskou kariéru a jméno, ale od té doby, co skončila čtvrtá řada oblíbené imitační show Tvoje tvář má známý hlas, se mi možná začne jeho konto nápadně rychle tenčit.

Netrhá si momentálně Ondra vlasy, že nezůstal se svou zajetou populární Partičkou, která objíždí republiku s jedním vystoupením za druhým? Další řada Tváře už ho totiž nečeká, ale ani jeho parťáci v čele s hercem a bavičem Michalem Suchánkem (52) ho zpátky nechtějí, když si takhle zbaběle vybral konkurenci.

Nahrabal si ale Ondra dost, aby teď mohl hodit nohy nahoru a užívat si větší pohodu než být den co den někde na cestách? Ještě, že má další kšefty i jako režisér, jinak by musel dost možná padnout na kolena a kolegy odprosit.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...