Nepříjemné hádky s partnerem

Krátce po narození dcery Jasminky (2) se vrátila Lenka Zahradnická (34) ke své umělecké kariéře. Nejenom, že je hodně aktivní jako divadelní herečka, ale nedávno se vrátila také do Ulice. Přiznala ale, že si to může dovolit jen díky velké pomoci babiček, kamarádek a především díky partnerovi Michalovi Vavrovi.

Tomu to ale už má lézt krkem, protože cítí, že už jde jeho hudební kariéra stranou moc dlouho. A trochu tak asi začíná tlačit na svou milovanou partnerku, aby se vzdala nějakých svých pracovních závazků.

Také vás může zajímat ...

Právě kvůli tomu se mají doma často hádat. Zahradnická totiž cítí, že je o ni opět jako o herečku zájem, a chce toho využít. A jelikož oba chtějí, aby s dcerou trávil většinu čas jeden z rodičů, je jasné, že oba naplno pracovat nemohou.

A jiné to nebude asi do té doby, dokud nenastoupí malá Jasmínka do školky.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...