Nerada se svléká. To je u herečky problém

Hvězda seriálu Slunečná nenávidí svlékání na place, už kvůli tomu udělala hysterickou scénu. Jenže režiséři na obnažování trvají. Denisa si ještě nezvykla a takových scén se bojí.

Také vás může zajímat ...

Temperamentní zrzka, vycházející herecká hvězda ze známé rodiny je na vzestupné dráze popularity. Bojovnost zdědila po tátovi, kterým je bývalý prvoligový fotbalista Josef Nesvačil (55). Spontánní mladá žena, jíž byl shůry štědře nadělen herecký talent, okouzlila už v komedii Přes prsty v roli nadějné plážové volejbalisty. Ale pořád má jeden problém.

Ptala se mámy

Teď ji vídáme i ve Slunečné coby holku z dětského domova Karolínu, která se nenadále vrátila z ciziny a tvrdošíjně se snaží dostat do postele hlavního hrdinu Marka Lamboru (25). Ten jí však neustále dává košem. Nezasvěcenec by se mohl domnívat, že svlékání před kamerou, které se od ní očekává a režiséři jej vyžadují, zrzce příliš nevadí.

Ale to je omyl. „Já problémy s nahotou mám, a obrovské! Dokonce jsem jednou během natáčení kvůli tomu hystericky brečela,“ přiznává herečka. Ve filmu Jak básníci čekají na zázrak byla v roli bezstarostné rehabilitační sestřičky nucena k odvážným scénám, které konzultovala s maminkou. „Tehdy mi bylo asi jedenadvacet, chtěla jsem, aby s tím máma neměla problém.

Přišlo mi slušný mámě a tátovi oznámit, že to takhle bude,“ směje se.

Pořád nahá

Rodiče Denisy Nesvačilové se svlékacími scénami souhlasili, nic jiného jim nezbývalo. „Kousni se a dej to,“ řekla maminka. „Chtějí mě jenom na svlékání,“ postěžovala si Denisa, když skončila nahá v posteli s Václavem Jílkem (39), pro ni úplně cizím chlápkem, i ve filmu Miluji tě modře. „Strašně jsem se styděla,“ vzpomíná. „Odhalené scény pro mě byly psychicky náročné.

A doufám, že mě teď minou.“ Uvidíme, jak to bude ve Slunečné.

Splní scenáristé její přání, nebo ji svléknou jako vždy?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama