Nerozumí si s partnerem?

Randí spolu už pěknou řádku let. Teď ale ALICE BENDOVÁ (46) přiznala jisté neshody ve vztahu s MICHALEM TOPOLEM (34).

Je to už celých devět let, co se dali dohromady. Za tu dobu patří k idylickým párům a snad nikdy to nevypadalo, že by tomu mělo být jinak.

Také vás může zajímat ...

Alice Bendová (46) si prošla peklem, když kdysi zjistila, že jí je manžel Václav Benda, se kterým má dvě děti, nevěrný. A nebylo to jenom jednou. Nakonec tak velkou zradu neunesla a zažádala o rozvod. Dlouho ale nesmutnila.

Brzy si totiž našla o dvanáct let mladšího kolouška Michala Topola (34). Všichni si zprvu mysleli, že jde jen o letmý románek, který ji kvůli velkému věkovému rozdílu po pár měsících zase přejde.

Ale nestalo se tak a oba jen dokázali, že právě věk je pouhým číslem a rozhodně jim nebrání v tom, aby si mezi sebou vytvořili harmonický vztah. Jak se ale zdá, nyní je všechno jinak. Topol, který pracuje v realitách, byl vždycky pořádný kus chlapa.

Nikdy moc neřešil svou postavu a zdálo se, že je tak spokojený nejenom on, ale i jeho partnerka. Když ale došlo v březnu letošního roku na karanténu a oba museli svoji práci omezit, Michal se rozhodl, že se sebou něco udělá, a začal intenzivně cvičit a držet dietu.

Po pár měsících se tak pyšnil výstavní postavou, kterou by mu mohl závidět kdejaký profesionální sportovec.

Začala si uvědomovat svůj věk

A Bendová byla nadšená. Už tehdy jí fešného přítele záviděla spousta kamarádek a kolegyň a nyní se to ještě zdvojnásobilo. Jenže zatímco přítel se rozhodl k razantnímu kroku, herečka už tak odhodlaná nebyla.

„Já bych to určitě nedokázala, protože nemám takovou vůli, ani na jídlo a na to cvičení už vůbec ne,“ nechala se slyšet. Ačkoliv už Alici táhne pomalu, ale jistě na padesát, vypadá stále skvěle.

Ovšem vedle mladého Michala, kterému to nyní mimořádně sluší, si najednou podle vlastních slov začíná připadat jako stará tlustá bába. Bohužel to není všechno, na co za dobu jeho proměny k lepšímu přišla!

Zjistila, že si nemají co říct

Když už Topola nepodpořila tím, že by s ním držela dietu, rozhodla se alespoň, že se vzdá milovaného vína, stejně jako on. To ale ještě možná netušila, že právě tím vypluje na povrch velice nepříjemný fakt. Herečka přiznala, že bez kapky alkoholu jejich běžná konverzace začala drhnout.

„Od té doby máme doma hrozně nudné večery, ale extrémně. Koukali jsme na sebe a říkali si, co budeme dělat. Bez alkoholu jsme si neuměli ani povídat. Najednou jsme si dávali čajíčky a moc jsme se nenasmáli,“ šokovala svou otevřeností.

Co s nimi bude dál?

Pro oba musel být tento fakt opravdu nepěkným vystřízlivěním, zvlášť po tolika společně strávených letech. Jak to ale chtějí dál řešit? Pokud je pravda, co herečka říká, čekají je opravdu hodně krušné časy.

Aby udrželi svůj vztah, je možné, že budou muset začít od úplného začátku. Tedy alespoň co se komunikace týče. Je však také dost pravděpodobné, že půjdou brzy od sebe.

Jednak kvůli tomu, že si moc nerozumějí, zřejmě ale také kvůli tomu, že je každý nastavený trochu jinak. Třeba se Topolovi zasteskne po partnerce, která by s ním sdílela zdravý životní styl.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...