Nervní Bob je už asi v přechodu…

Herec Bohumil Klepl (61), kterého známe třeba z filmů Účastníci zájezdu nebo Doktor od Jezera hrochů, o sobě tvrdí, že začíná být v poslední době pořádně protivným dědkem. Občas se mu prý střídají nálady jako na houpačce, nahoru dolů.

Jel prý nedávno metrem a naštvala ho skupina mladých lidí, kteří jen víc hlasitě mluvili „Normálně jsem je seřval,“ přiznal se herec. Pak se vzpamatoval a začal se zaražené skupince omlouvat. „Kluci, promiňte, já jsem v andropauze, víte…“ vysvětloval Bob. Parta z metra na nejbližší stanic raději vystoupila se slovy „Ježiš, to je nějakej debil.

Také vás může zajímat ...

Jdeme pryč.‘ Jestli si mysleli, že andropauza je nějakej druh opice, nebo co?“ vypráví v nadsázce Bohumil.

Jestli už má věkem trochu nervy v kýblu a nebo spíš je malinko impulzivní po své mamince Arménce, to už jsme se nedozvěděli.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...