Nervy na pochodu

Na první pohled působí herečka Patricie Pagáčová (31), kterou můžeme v současné době vídat v seriálu Sestřičky Modrý kód, jako sluníčko. Ve skutečnosti to s ní tak zářivé není!

Pagáčová je totiž velmi vznětlivá a vytočit jí prý dokáže téměř cokoliv. Taky její slovník patří k těm, za který by se nemusel stydět profesionální dlaždič! „Není to nic, čím bych se měla chlubit,” přiznává svojí slabou stránku Patricie.

Také vás může zajímat ...
Jako porotkyně měla spoustu kritiků

Že je opravdu velmi vznětlivá už si mohli všimnout i její fanoušci na sociálních sítích. Tam se rozčiluje a nadává velmi často. Dokonce není výjimkou ani to, když se zle utrhne právě na svoje příznivce.

Ti se tak logicky začínají ptát, jak se s takovou povahou žije jejímu manželovi Tiborovi Pagáčovi (29). Ostatně o tom, že prožívají krizi se hovořilo už několikrát. Ale zdá se, že ji Tibor miluje i s jejími nedostatky, právě tak, jako celá řada jejích fanoušků, kteří jí nakonec vždycky všechno odpustí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama