Nervy z práce zahání alkoholem

Jen to jen pár týdnů, co Denisa Nesvačilová (29) objevila jako nová postava v seriálu Slunečná. Z uvedení první epizody ale měla takové nervy, že sáhla po lahvi alkoholu.

Také vás může zajímat ...

„Musím se přiznat, že když se začal promítat první díl, radši jsem se trochu opila, abych měla jinou zábavu, než že mi začnou pípat zprávy,“ přiznává usměvavá herečka fakt, že trpěla opravdu velkým stresem. Teď už je ale v klidu, protože diváci si její postavu Karolíny, zdá se, oblíbili.

Situace okolo koronaviru jí nahání velkou hrůzu.

Nesvačilová je za možnost hrát v seriálu velmi vděčná, protože bez něj, by se podle vlastních slov, v současné situaci ovlivněné koronavirovou pandemií, neuživila. A tak jí ani nevadí, že se musí učit více textů než je obvyklé. Kvůli tomu, že občas musí někdo že kolegů do karantény, totiž nikdy neví, který obraz se bude zrovna točit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...