Nešika Jandová má nohu v gypsu!

Místo sluníčka, vody a sportovních radovánek si bude zpěvačka Marta Jandová (43) „užívat“ tak možná leda berlí nebo kolečkového křesla. Co se pohledné rebelce stalo? Stačila jen chvilka nepozornosti a zlomila si malíček na pravé noze.

Podle svých vlastních slov šla po schodech když vyzvedávala dceru Marušku (3) ještě se dvěma psy a uklouzla. Pak už viděla jen hvězdičky a cítila bolest a pálení. Dokonce jí prý tekly slzy, když musela po jedné noze odskákat domů, odkud jí kamarádka okamžitě vezla do nemocnice.

Svěřila se svých fanouškům Marta na jedné ze svých sociálních sítí, ale zároveň je hned uklidňovala, že o koncerty rozhodně nepřijdou. Jen bude prý místo zběsilého lítání po pódiu sedět.

Horší to je s jejími plány na léto.

Také vás může zajímat ...

„Plány na léto? Včera odpoledně jsem je spláchla do záchoda. Festivaly budou vsedě,“ nechala se slyšet brunetka. Ještě, že se jí podobná smůla nedržela, když byla nedávno během túry na výletě v americkém Grand Canyonu. Tam by měl totiž pád do propasti daleko horší následky!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...