Nesnáší muže?

Má rozjetou kariéru a omezovat se nehodlá.

Je posedlá svým bývalým manželem? Jedna z bývalých kamarádek se nechala slyšet, že Bára Basiková (56) se odmítá seznamovat s jinými muži, protože chce pořád jen toho jednoho, lásku svého života Petra Poláka (40).

S ním má desetiletého syna Theodora (10). Ale to je také jediné, co ty dva ještě spojuje. Polák už údajně se svou bývalou ženou totiž nechce mít vůbec nic společného. Byla jím prý posedlá už předtím, než ji opustil.

Také vás může zajímat ...

Nemůže zapomenout na svého bývalého muže

To byl prý také hlavní důvod toho, proč už s ní dál nedokázal dál žít. A jak je vidno, zřejmě to Basikovou ještě nepřešlo. Navíc od té doby, co se spolu rozešli, což už je více než rok, o sebe zpěvačka podle známých i svých kolegů skoro vůbec nedbá.

Všechno je jí jedno. Zanevřela na muže i na kariéru a podle mnohých se to nezlepší, dokud se znovu nezamiluje. Někteří dokonce tvrdí, že je Polákem tak posedlá, že mu téměř každý den volá.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...