Nešťastná a na dně

Rozhodla se dát manželovi další šanci, ale šťastná není. Nejstarší dcera zpěváka Karla Gotta (†80) Dominika Gottová (47) se vrátila ke svému muži Timu Tolkkimu (54).

Rozvod už byl přitom na spadnutí, ale Dominika žádost stáhla. Za manželem odletěla do Finska, kde žije, a znovu tak tvoří pár. Proč ale najednou tak otočila?

Také vás může zajímat ...

„Ráda bych s manželem obnovila vztah. Na rovinu říkám, že ho stále miluji,“ vyznala se ze svých citů. Její muž už má mít ve své severské domovině zařízené nějaké sociální bydlení pro chudé, kde bude se svou manželkou přebývat.

Gottová už si tam dokonce dohodla práci, nejspíš se vrátí do stejné pizzerie, ve které už kdysi pracovala. Všechno mají dokonale promyšlené, ale Dominika není spokojená.

Dokonce se měla pokusit o sebevraždu skokem z pátého patra hotelu. Manžel Timo ji stihnul z okna včas stáhnout. Gottová se veřejně omluvila, ale je jisté, že sama neví, co se sebou.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama