Nešťastné Kloubkové ohluchla dcerka!

Těžké následky měla mononukleóza a následná nákaza pneumokokem u dcery Jasmínky (5) známé moderátorky zpráv Kristiny Kloubkové (40), s jejímž otcem, bývalým tanečníkem Karlem Moravcem (40) se rozešla před dvěma lety.

„Píchání uší, záněty, no prostě šílenství. Pak přestala slyšet a začala špatně mluvit. Zbytněly jí nosní mandle, a jak tlačily na zvukovod, tak úplně ohluchla,“ líčí horor Kristina. Dnes už je Jasmínka z nejhoršího venku, začala zase slyšet, i tak ji ale čeká ještě operace, a sice srpnové trhání zmíněných mandlí, po kterém, jak moderátorka doufá, už bude dcerka definitivně zdravá.

A potom by to chtělo už konečně nějaké dobré zprávy, například že se krásná televizní blondýnka už zbavila finančních starostí a našla si konečně nějakého solidního partnera!.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...