Nešťastně se zamilovala! Zradila ji její největší láska?

Diváci ji zbožňují, a tak o ní chtějí vědět úplně všechno. Ze všeho nejvíc by jí ale přáli, aby konečně našla tu pravou lásku. MARTINA RANDOVÁ (48) má ovšem na muže obrovskou smůlu. Její vyvolený ji stále odmítá. Nebo snad herečka něco tají?

Vážných známostí příliš neměla. Sama o sobě tvrdí, že na toho pravého stále ještě čeká. Ale to zřejmě není tak úplně pravda. Martina Randová (48) toho pravého už našla. Bohužel, jak už se tak někdy stává, muž jejích snů jí lásku neopětoval.

Také vás může zajímat ...

Ví se o ní jen to, že v minulosti randila s Filipem Blažkem (47). A tak se jedna z hlavních hvězd oblíbeného seriálu z lékařského prostředí Ordinace v růžové zahradě rozhodla zřejmě vyčkat na tu správnou příležitost a pak se znovu své lásce vyznat ze svých citů.

Avšak má to jeden háček. Muž, kterého si vybrala, je šťastně zadaný. Nebo je přece jenom všechno jinak, než se na první pohled může nezainteresovaným osobám zdát?

Je pro ni ideální

Když dostala roli v seriálu, byl to její splněný sen. Nebýt Ordinace, dnes by Martinu nikdo nejspíš neznal. Diváci si ji zamilovali už po prvních pár dílech, stejně jako jejího hereckého manžela Martina Zounara (53).

Nikdo však zpočátku netušil, že se Randová do Zounara zamilovala i ve skutečnosti. A podle všeho by se dalo říct, že na první pohled. Mělo jí učarovat jeho charisma, smysl pro humor a také to, co již mnoha mužům dnes chybí – gentlemanství.

A protože spolu začali hodně času trávit i v soukromém životě, dokonce se navštěvovali i vzájemně ve svých domovech, nabyla herečka dojmu, že Zounar k ní chová podobné city jako ona k němu.

Zklamala se v něm

Neváhala ani do médií přiznat, co ke svému kolegovi a kamarádovi cítí. Jenže Zounar ji však měl považovat jen za svou dobrou kamarádku, ale zamilovaný rozhodně nebyl. Pro Randovou by nejspíš udělal všechno, ale randit s ní zkrátka asi nechtěl.

Herečka byla dost zklamaná, ale navenek nedávala najevo, že by se hroutila. Randová je totiž silná žena, a navíc to nebylo poprvé, co ji muž odmítl. V minulosti se jí to mělo stát již několikrát, a tak zřejmě nabyla dojmu, že je odsouzena k samotě.

Přesto to nevzdává, a kdykoli se naskytne příležitost poznat muže, který jí padne do oka, ráda si s ním vyjde na večeři nebo na skleničku. Co kdyby to vyšlo? Letos těch příležitostí ale příliš neměla, a proto se zřejmě zase zaměřila na Zounara. Vypadá to, že je stále zamilovaná a pořád vidí šanci, že by se jednoho dne mohla stát Zounarovou ženou.

Ignoroval ji kvůli bývalé partnerce

Na jaře minulého roku vyvedl Zounar poprvé do společnosti svou novou partnerku a přiznal, že je neuvěřitelně zamilovaný. Seznámili se v roce 2018 a hned byla ruka v rukávě. Jeho vyvolenou se stala psycholožka Kateřina (40).

Dohromady se dali díky společnému zájmu, kterým jsou velcí psi. On vlastní německou dogu, ona italské plemeno zvané cane corso. Slovo dalo slovo a zjistili, že jsou natolik zapálení studiem a výcvikem psů, že jim nebude stačit jen jedna nebo dvě schůzky, aby si řekli všechno, co mají na srdci.

Navíc se Kateřině povedlo to, co žádné jiné ženě před ní. Jak je známo, Zounar byl dlouhá léta zamilovaný do producentky Simony Brdičkové (44), s níž má dcerku Claudii (12). Ta ho však opustila, ale on se s tím nehodlal jen tak smířit.

Prosil, aby se k němu vrátila. Doufal, že si své rozhodnutí rozmyslí. Ale nestalo se tak. Byl zhrzený. Brdičková také měla být příčinou toho, proč si nechtěl nic začít s Randovou. Měl v srdci místo jenom pro jednu ženu.

Letošní rok zamíchal jejich osudy

Ovšem protože je jeho nová partnerka také psycholožka, která radí, jak zlepšit partnerské vztahy, jak se vyrovnat s krizovými životními situacemi a také, jak se zbavit depresí, pomohla Zounarovi na jeho bývalou partnerku zapomenout.

Doslova a do písmene ho vyléčila. Proto dodnes Kateřinu bere jako dar z nebes. Nade vše ji miluje a kudy chodí, tam o ní mluví jen v samých superlativech. Navíc se mu údajně velmi líbí, že není herečka ani žádná jiná veřejně známá osobnost.

Když se setkali poprvé, Kateřina dokonce netušila, kdo vůbec Zounar je. Dlouhá léta totiž žila ve Švýcarsku. Letošní rok ovšem zamíchal kartami v osudech téměř všech lidí a zvrat se evidentně nevyhnul ani vztahu Zounara a Kateřiny.

Neumí zamilovanost skrývat

A za všechno, jak tvrdí někteří jejich kolegové, může právě Randová. Kateřina o této ženě samozřejmě ví, Zounar před ní prý nemá žádné tajemství, a tak ji také pochopitelně seznámil se svými přáteli.

Jenže žena obvykle na jiné ženě pozná, když k jejímu muži či partnerovi cítí víc než jenom přátelství. A Randová má svou lásku skrývat hodně špatně. A tak se herec ocitl mezi dvěma ženami, které se vzájemně tolerují, neboť každá ví, kde je její místo.

Žádnou náhražku nechce?

Zatímco Randové stačí být Zounarovi nablízku a těšit se jeho pozornosti aspoň jako kamarádka, Kateřina si údajně začíná uvědomovat, že celý život tento trojúhelník rozhodně fungovat nemůže. A Zounar se tak nejspíš začíná bát, že o Kateřinu přijde.

To však zřejmě nedopustí a udělá všechno pro to, aby si ho brzy vzala za muže. Proto údajně začal spřádat plán. Rád by své kamarádce dohodil muže, s nímž by mohla být šťastná. Má jít o dlouholetého přítele, který se o Randové několikrát vyjádřil jako o jedné z nejkrásnějších současných českých hereček.

Pořád doufá, že si to ještě rozmyslí

O takový milodar Randová ale jistě nestojí. Naopak se měla na Zounara naštvat, že ho vůbec něco takového napadlo. Když se do někoho zamiluje, neexistuje za dotyčného žádná náhrada. Bere to od Zounara jako podraz a podle všeho se s ním kvůli této události natolik rozkmotřila, že se s ním už dlouhé týdny nebaví.

Na place jsou sice profesionálové, ale v soukromí už s ním neztratí ani slůvko. To prý ale herce mrzí. Nechce o Randovou přijít a rozhodně ne kvůli tomu, že jí chtěl dohodit svého kamaráda.

Možná k ní přece jenom něco cítí. Nejspíš dostal i strach, že až Ordinace skončí, už se s Randovou nebude vídat tak často jako doposud. Herečka však dál údajně hraje uraženou a nejspíš pořád doufá, že se do ní Zounar skutečně jednoho dne zamiluje a požádá ji o ruku.

Stále věří, že princové existují. A kdoví, třeba to tak nakonec opravdu dopadne. Budeme jí držet pěsti, ať už skutečně přijde ten pravý…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama