Nešťastný Karel Gott: Tuhle ránu nečekal!

Několikanásobný zlatý slavík Karel Gott (79) je celý život zvyklý na to, že kam vejde, tam má dveře i náruč otevřenou. Tentokrát ale pořádně narazil a rána to byla o to větší, že dostal pomyslnou stopku právě za hranicemi v Německu, kde má hned po Česku asi největší základnu svých věrných fanoušků.

Potíž nastala v tom, že Asociace spisovatelů rázně odmítla vystoupení Mistra na zahájení Roku české kultury v Lipsku. Jeho vystoupení jsou podle nich synonymem pro beznázorové prospěchářství a pokleslý masový vkus.

Také vás může zajímat ...

Jenže Karel se prý na žádné účasti s organizátory akce nedomluvil. Jeho mluvčí proto doufá, že bude vše uvedeno na pravou míru a dočkají se alespoň omluvy. Na tu to ale zatím rozhodně nevypadá. Organizátor akce Martin Krafl (47) se totiž brání, že po celou dobu mluvil pouze o jednání o možné spolupráci.

Ať už k nedorozumění došlo jakkoli, na zdraví to našemu přednímu českému zpěvákovi určitě nepřidá.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...