Nešťastný Petr Janda: S bráchou to jde z kopce

Rocker a kapelník Olympiku Petr Janda (74) se sice snaží, ale zdravotní stav staršího bratra Jiřího (75) už asi lepší nebude.

I letos ho pozval na tradiční jandovské setkání s přáteli na osvědčenou restauraci Propast, kde bratr zvesela konverzoval, ale bohužel přitom seděl na invalidním vozíku. Je totiž po mrtvici a žije relativně nedaleko od Jandovy haciendy u Stříbrné Skalice v domově důchodců. Petr ho alespoň jednou měsíčně vyveze za kamarády na pivo.

Ovšem oblíbené partičky mariáše už si Jiří Janda s Petrem nedá, po mrtvici má totiž poškozenou krátkodobou paměť. „Když uprostřed hry neví, co se hraje, tak to jsou prd karty,“ konstatuje slavný rocker.

Také vás může zajímat ...

Naštěstí na párty bylo na starším bratrovi vidět, že neztrácí optimismus a smysl pro vtípky, takže to snad s tím postižením nebude tak zlé.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...