Nestydí se podělit o nejintimější chvíle

Herečka Eva Holubová (59) je i před šedesátkou jako neřízená střela. Se svými fanoušky se na internetu nestydí pochlubit dokonce tak soukromou chvílí, kterou je například čas strávený na toaletě. Když jeden den sdílela video, na kterém se ozývá spláchnutí, ještě nikdo nevěděl co bude následovat hned o den později.

Také vás může zajímat ...

Eva totiž sdílela další video z hotelového pokoje, ze kterého mluvila ke svým fanouškům na sociální síti přímo během sezení na záchodové míse. „Ozvu se znova, až budu mít zase potřebu exhibovat,“ zakončila svůj vstup hvězda nesmrtelných Pelíšků.

Hodí se ale takové předvádění za hranou na prahy šedesátky?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama