Netradiční hamburger

Hamburger každý zná, ale zkusili jste už někdy hamburger s uzeným masem? Je jedinečný a věřte, že už nikdy nebudete chtít jiný.

Ingredience

Také vás může zajímat ...

250 g mletého hovězího masa, 150 g uzené krkovičky, 1 cibule, olej na smažení, 4 hamburgerové housky, 2 lžičky majonézy, ledový salát, kyselá okurka

Postup

Smíchejte mleté hovězí s uzenou krkovičkou, kterou předtím umelte, přidejte nakrájenou cibulku, sůl, pepř a dobře promíchejte. Hmotu rozdělte na čtyři díly, vytvarujte silnější plátky, zhruba na velikost žemle nebo housky. Osmažte je dozlatova na pánvi v rozpáleném oleji. Žemle rozřízněte a vnitřní strany nasucho opečte na pánvi.

Jednu stranu žemle lehce potřete majonézou, přidejte list salátu a na plátky nakrájenou okurku a na ní dejte osmažené maso.

Podle chuti můžete hamburger zakápnout třeba hořčičnou omáčkou a přikrýt horní vrstvou žemle a netradiční hamburger je hotov.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...