Neumí prohrávat

Přestože na první pohled moderátorka Eva Perkausová (26) možná působí jako bezbranná žena, ve skutečnosti je velmi temperamentní.

Své o tom jistě ví její přítel, podnikatel Ivan Hecko (39). Eva se teď svěřila s tím, co u nich doma dokáže zaručeně zkazit atmosféru. A překvapivě vzala vinu na sebe. „Jsem velmi soutěživý typ, nemůžu prohrávat,“ práskla na sebe Perkausová s tím, že ale s přítelem velmi rádi tráví čas hraním nejrůznějších her.

Také vás může zajímat ...
Ačkoli se doma asi občas pohádají, ve společnosti umí působit harmonicky.

„Jsem hravý člověk, ale co se týče her, volíme spíš klasické karty, takže třeba prší nebo všelijaké jiné karetní hry,“ říká a fanoušci se mohou jen domnívat, jak to asi v domácnosti blonďaté sexbomby vypadá, pokud jí přítel porazí.

Vzhledem k tomu, že o sobě říká, že je velmi temperamentní, asi by se nikdo nedivil ani tomu, kdyby občas letěl nějaký ten talíř.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama