Neustále ji něco trápí

Hádky s manželem jsou podle jejích kamarádek na denním pořádku. Jitka Čvančarová (41) neprožívá úplně lehké období. Údajně ji trápí hlavně to, že o ni není takový zájem jako kdysi. To dostávala jednu roli za druh o u a téměř se podle kolegů topila v penězích.

Také vás může zajímat ...

Jenže po prvním těhotenství o některé role přišla a po druhém je to prý ještě horší. Manžel Petr Čadek (40) se ji snaží rozptýlit, jak se dá, ale nic nepomáhá. Navíc má teď podle jedné ze svých dobrých přítelkyň období, kdy nesnese názor nikoho jiného a každá výčitka ji vytáčí doběla.

A když tak Čadkovi prasknou nervy a pustí se se ženou do hádky, je u nich doma pořádně veselo. I kamarádky o ní říkají, že je v posledním roce čím dál nesnesitelnější. Podle nich je zřejmě nespokojená sama se sebou a dává to najevo všem okolo.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...