Neužene si Neckář další mrtvičku?

Zpěvák a herec Václav Neckář (75), známý z pohádky Šíleně smutná princezna, má za sebou těžké období. Před lety prodělal mozkovou mrtvičku a musel se znovu učit mluvit. Dokázal to, ale nyní se potýká s něčím horším: se samotou. Snad proto stále někde vystupuje a teď v prosinci má naplánováno 16 koncertů. Před pár dny se vrátil dokonce z náročného koncertu v Haagu.

Proč jede popový zpěvák nadoraz svých sil a neposlouhá, co mu říká tělo? Jeho bratr Jan Neckář (69) říká, že je Václav prostě typ člověka, co nedokáže jen tak sedět a nic nedělat. Musí být stále v činnosti a pohybu. Možná tak vyplňuje své pocity osamění právě v tomto vánočním čase. Václav zkrátka nechce být doma sám, a tak chce se svými fanoušky na vše zapomenout.

Také vás může zajímat ...

Nezničí ho ale jeho zběsilé tempo?

Zkušenost už má…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama