Nevaří a neuklízí. Hospodyně na baterky?

Oblíbená herečka bude mít již roční holčičku Betynku, a tak by se dalo říci, že je ještě stále ženou v domácnosti. A i když je Miluše Bittnerová (42) přešťastná maminka, sužuje ji dost problémů. Například ji hodně trápí, že ani rok po porodu nezhubla! „Jsem asi jediná matka, která po porodu hned nezhubla třicet kilo!“ stěžuje si.

Dře, ale nehubne, půjde na operaci

Také vás může zajímat ...

Přestože už nějaký čas pod dohledem trenéra cvičí a hlídá si stravu, zhubla za celou dobu jen čtyři kila. „Víc se asi nehnu!“ konstatuje.

I proto se teď rozhodla, že chce podstoupit operaci břicha, diastázu, která jí má pomoci roztažené svaly stáhnout a opticky tak bříško zeštíhlit. Jsou totiž věci, které jen vůlí neovlivní. Sama na sobě ale vidí i spoustu dalších chyb, až by si člověk řekl, co že to na ní ten její partner vidí?

Vařit prý neumí a uklízí nerada

Miluška si s vařením netyká a šůrování také není zrovna její vášní. Zřejmě tedy nedostatky v tomto směru manželovi vynahrazuje vášní zcela jinou a asi záviděníhodnou. Je pravdou, že herečka s přezdívkou česká Marilyn Monroe (†36) je erotickým symbolem. Možná i proto, že je to žena krev a mléko. Možná tedy se svojí váhou bojuje zcela zbytečně.

Nejzajímavější je, že přestože ji trápí kila navíc, nerada vaří. Nadváhou a marným bojem s kily byly známy především fenomenální kuchařky jako třeba Stella Zázvorková (†83) nebo Naďa Konvalinková (69). Miluška se sice snaží vařit, ale snaha stále neodpovídá výsledkům. A tak se jí prý nedotkne kritika přátel.

Zvláštní je, že svou kuchařskou nedokonalost tedy nevyvažuje alespoň láskou k úklidu. „Samozřejmě uklízím, ale strašně mě to nebaví,“ práskla sama na sebe.

Další děti nebudou?

Do práce nespěchá, protože si dceru chce užít. Je jí jasné, že Betynka je jediné vymodlené dítě. A její manžel si přes Miluščiny nedokonalosti své holky hýčká. Herečka si jej nemůže vynachválit. Hormony jí prý stále i po roce lítají a potřebujete občas uzemňovat, na což je jako hromosvod její manžel výborný.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...