Nevěra nám zachránila manželství

Po letech manželství se už začnete nudit a zatoužíte po změně nebo aspoň dobrodružství. A to byl najednou i náš problém.

Manžel mi dělal pomyšlení a já byla doma s dětmi. Mohla jsem být šťastná, ale nebyla! Každý den byl totiž stejný, a ten nekonečný stereotyp mě ubíjel.Zatoužila jsem zase zažít to spalující napětí, které dokáže vyprovokovat flirt. Ten pocit mě úplně ovládl. Přemluvila jsem kamarádku, že vyrazíme někam ven. Na tancovačku. A tam mi padl do oka ON.

Také vás může zajímat ...

Spiklenecky se na mě culil a já věděla, že jsem ztracená.Celý večer jsem ho pozorovala. A když ke mně přišel, nemohla jsem se vzrušením ani nadechnout. Dostavila se vášeň. Spalující… Úplně jsem ztratila hlavu. V žilách se mi rozpumpovala opojná euforie. Najednou jsem pustila z hlavy všechno.Nekontrolovala jsem se a dělala jeden přehmat za druhým. Až na můj románek manžel přišel.

Nejdřív brečel, přemlouval mě, potom zuřil. A mně najednou připadal odporný.

Chtěla jsem jen svého Ríšu.

Konec snům a iluzím

Kdybych měla práci, nejspíš bych se okamžitě rozváděla, tak jsem byla pitomá.Nedostatek financí mě ale naštěstí udržel doma, nechtěla jsem vystavit děti existenční nejistotě. A to byla moje záchrana! Růžové brýle mi totiž začaly pomalu klouzat z nosu dolů. Po několika měsících jsem zjistila, že Ríša zas taková výhra není.Dozvěděla jsem se, že má dluhy, na krku několik zpronevěr, a dost pije.

Když jsem se vrátila nohama zpátky na zem a znovu se začala soustředit na rodinu, všimla jsem si, že se manžel chová jinak. Pořád se culí, s telefonem odchází na záchod.Můj šestý smysl spustil alarm. Když šel jednou pro něco do sklepa, honem jsem mu mobil projela. A moje tušení se ukázalo správné.

Měl milenku!

Ze života měla peklo

Najednou mě ovládla šílená hrůza, že mě manžel opustí.Kdo by mě a děti živil? Kde bychom bydleli? Co bych si počala? Hrdost musela jít stranou. Milence svého manžela jsem stále dokola volala, udělala jsem jí několik scén na ulici a šla za jejím nadřízeným, že rozvrací rodinu.Když jsem je viděla spolu sedět v kavárně, nelenila jsem, vtrhla tam a natupírovala jí ty její obarvené vlasy.

Byla jsem tak nechutná, že jsem ji nakonec odradila. A co manžel? Řekl mi, že už mě nemá rád, ale že zůstane kvůli dětem.Od naší aféry už uběhlo pět let a nakonec se mezi námi všechno srovnalo. Dnes jsme spolu opět šťastní. Co mi nevěra přinesla?

Uvědomění, že chvilková vášeň za ztrátu životního partnera nestojí.

Jitka (43), Pardubice .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...