Nevěří jí, že vše zvládne?

Momentálně je v šestém měsíci těhotenství a svoji roli budoucí maminky bere velmi vážně. Bývalá hvězda seriálu Slunečná Veronika Arichteva (34) přiznala, že si nakoupila nespočet knih o mateřství a porodu.

Všechny se je snaží poctivě přelouskat.Chce mít zkrátka pocit, že je dokonale připravená. Skoro to ale vypadá, jako kdyby ani nepočítala s tím, že by jí mohl manžel Biser (43) taky pomáhat.

Také vás může zajímat ...

Prošli si krizí

I když se na první pohled zdá, že je jejich manželství zalité sluncem, opak je pravda. Sama Veronika přiznala hned několik krizí, které spolu s manželem měli. Všechny se ale nějakým zázrakem vyřešily.

Biser má totiž mít ke své ženě neustále nějaké připomínky a jí to občas už leze krkem. Když se do toho zapojí ještě péče o miminko, mohla by jí s manželem velmi rychle dojít trpělivost.

Manžel ví všechno nejlépe a ji to pořádně štve

Přece jenom režisér už má z předchozího vztahu syna a má větší nadhled. Veronika tak zřejmě chce, aby ji manžel na ničem nenachytal a dokázala mu, že i ona je schopná. Uvidíme, jak to s nimi dopadne.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...