Nevěru vnímá po svém

Zdá se, že se po letech začíná herečce Barboře Seidlové (39) opět dařit. Nejenom, že hraje v seriálu Ulice, ale také si zahrála ve filmu Havel. A možná i proto, že má momentálně práce až nad hlavu, je stále nezadaná.

I když ale momentálně ve vztahu údajně není, na nevěru má vyhraněný názor. „Vždy se za ní skrývá nějaká bolest a je lepší ji nepřekrývat,“ prozradila Seidlová, podle které jde vždy vše vyřešit, pokud k sobě lidí dokáží být pravdiví.

Také vás může zajímat ...

Říká také, že jakákoli nevěra je nevěra člověka vůči sobě samému. Těžko říct, co tím chtěla herečka naznačit. Jestli snad to, že by ve svém dalším potenciálním vztahu dokázala nevěru odpustit? Možná ano.

Barbora si zahrála ve filmu Havel

Ale samozřejmě by záleželo na konkrétní situaci. I když pro ni ale nevěra evidentně neznamená úplné tabu, i tak by patrně byla raději, kdyby její další partner byl věrný a miloval ji. To si totiž bezesporu přeje každá žena.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...