Nevychází s kolegyní?

Její odchod ze seriálu Ulice všechny diváky nemile překvapil. Herečka Patricie Pagáčová (31) v nekonečném seriálu působila už od úplného začátku a její náhlý odchod tehdy rozpoutal vlnu zvědavosti, kde se chce uchytit.

Musí řešit nepříjemný konflikt

Také vás může zajímat ...

Moc se jí nedařilo, tak kývla na nabídku v seriálu Modrý kód, kde ale přitom nedostala tak významnou roli, jakou měla v Ulici. Proslýchá se, že za jejím odchodem měly stát neshody s kolegy, a tak herečka z prostředí, které jí nedělalo dobře, už chtěla nejspíš zkrátka zmizet.

Ani teď ale údajně není vše bez mráčku. Patricie totiž nemá mít příliš v oblibě svou hereckou kolegyni Sandru Novákovou (38). Ta je v Modrém kódu o něco déle a asi se snažila Pagáčovou do všeho zasvětit, Patricie si to ale zřejmě vyložila jinak.

Jako kdyby ji Sandra nebrala jako dost dobrou herečku na to, aby to v novém prostředí zvládla sama. Od té doby to má mezi nimi být dost napjaté. Začne snad kvůli tomu Pagáčová znovu zvažovat odchod? Možná pro ni nejsou takové projekty zkrátka vhodné.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...