Nezdolný Hruška je už multimilionář?

Na čem vydělává?

Láďa Hruška inspiroval svým vařením spoustu lidí.

Začínal kdysi jako obyčejný redaktor na Primě. Dnes je z LÁDI HRUŠKY (38) televizní hvězda. Stačilo k tomu, aby ho proslavil recept s plněnými kuřecími kůžičkami. Dnes vydává knížky, má vlastní pořad a ještě účinkuje v reklamě. Podle odborníků už musí mít miliony na kontě. Přesto by ale mohl být ještě víc v balíku. Stále ho totiž prý trápí, že někteří parazitují na jeho jméně a nápadech.

Začalo to jeho první knížkou plnou receptů, kdy jistí podnikavci vydali podobnou publikaci. Může se proti tomu ale Hruška nějak bránit? Podle námi osloveného právníka těžko. „Když něco vyjde ve spojitosti s jeho jménem, co by naznačovalo, že se na díle podílel, pak tu jistá šance je,“ řekl nám odborník.

Hruškovi prý nehraje do karet ani to, že nepřichází s ničím novým, což mu vyčítají antifanoušci. „Sebral jen recepty z internetu a vydělal na tom prachy,“ rozčiluje jeden z těch, kteří Hrušku nemusejí.

Také vás může zajímat ...

I tak je ale kumšt, že na něčem takovém Hruška solidně vydělává.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...