Nezkrotná Madonna! Milenec s ní dělá divy

Popová zpěvačka Madonna (61) je rebelka každým coulem, a tak ani naprosto obyčejná fotka z rehabilitace kolene v jejím podání nevypadá ani trochu nevinně, ba právě naopak.

Jednašedesátiletá zpěvačka má kvůli zranění nakázáno cvičit. Zranění si Madonna přivodila v březnu na pódiu, když spadla ze židle, kterou zpod ní omylem vytáhli. Sama sebe pak popsala jako „rozbitou panenku, která drží pohromadě jen obvázaná a slepená“.

Také vás může zajímat ...

To by ale nebyla Madonna, kdyby u toho nevyváděla psí kusy. Tentokrát jí u cvičení asistoval její mladý zajíček Ahlamalik Williams (25). To je pak panečku motivace ke zdravému pohybu.

Ať už se královna popu věnuje zpěvu, tanci,nebo čemukoli jinému, vždy to má sexuální podtext. Dokázala to i tentokrát. „Rehábko nemusí být nuda,“ okomentovala fotku na Instagramu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...