Nezkrotný bouřlivák Renč je konečně v chomoutu!

Konečně došlo i na něj! Režisér Filip Renč (52) se v Arcibiskupském paláci na pražských Hradčanech všem na očích oženil s herečkou Marií Kružíkovou (24) a co nevidět se rozšíří o dalšího člena rodiny.

Marie totiž čeká miminko, které by se mělo narodit už v lednu příštího roku. „Bude to holka a jde v první řadě o její dušičku a o zdraví. Člověk se o to bude starat jako o oko v hlavě,“ komentoval režisér svoje nastávající otcovství.

Také vás může zajímat ...

Matku své první dcery Natálie (16) si totiž nikdy nevzal. Mezi hosty Renčovy veselky byla například herečka Jiřina Bohdalová (86). Hostina proběhla ve Strahovském klášteře. „Já myslím, že jsme k tomu dospěli oba. Že je to asi hezké a pro rodinu takový základ,“ tvrdil ještě pár týdnů před svatbou sám Filip. A i na tam na něm bylo vidět, jak s kouřícím doutníkem září štěstím.

Jak dlouho mu to vydrží?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...