Nic se jí nedaří, skončí s kariérou?

Neříká se nadarmo, že by se každý švec měl držet svého kopyta. A podle mnoha televizních diváků by se tím měla řídit i zpěvačka a nově i moderátorka Marta Jandová (45). Ačkoli se snaží, zatím se svým pořadem „Marta“ velkou díru do světa neudělala.

Jde přes mrtvoly Marta se ale kariéry moderátorky nechce vzdát za žádnou cenu a dokonce přijala další nabídku. S novým rokem se totiž objevuje její nový pořad v rádiu, který se jmenuje „Co se děje s Martou Jandovou“.

Také vás může zajímat ...
Zpívání už pro ni není prioritou

„Řeším tam s posluchači aktuální dění,“ prozradila dcera slavného zpěváka Petra Jandy (77). Bohužel kvůli všem jejím moderátorským aktivitám trpí její hudební kariéra. Hudbu odsunula na druhou kolej Ačkoli v minulém roce měla několik koncertů, na letošní rok nemá naplánovaný žádný.

Pouze se nám podařilo najít, že by měla vystoupit na festivalu „Mezi ploty“, který je na programu v květnu. Minimálně do té doby ale její kalendář koncertů zeje prázdnotou. Chystá se snad s koncertováním nadobro skončit? Už v minulosti to tak vypadalo, ale tehdy zvolnila kvůli tomu, že se jí narodila dcera Maruška (6).

Teď to má být nejen proto, že ji moderování moc baví, ale hlavně kvůli tomu, že na ni údajně tlačí manžel Miroslav Verner (41). Tomu prý náramně vyhovuje, že manželka tolik nekoncertuje, a postupně se chce vrátit ke své práci.

Ostatně, dlouhé roky se upřednostňovala ta Martina a možná tak přišel čas, aby se to celé otočilo.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...