Ničí jí manželova žárlivost kariéru?

Herečka Libuše Šafránková (65) je sice manželkou Josefa Abrháma (79) už pěknou řádku let, ovšem v posledních letech to prý nemá vůbec snadné. Josef je totiž údajně pořádně žárlivý, a dokonce má prý prsty v tom, že momentální kariéra jeho manželky upadá.

Také vás může zajímat ...

Proslýchá se, že mu nedělá dobře, když se kolem Libuše motají jiní muži. Vůbec nejhůře snášel milostné scény. Jeho představa je taková, že by měli hrát pouze společně, což ale ne vždy jde, a právě proto nemá Šafránková příliš divadelních či filmových nabídek.

Jak dlouho ale něco takového Libuše, která vždy svoji práci milovala, může vydržet? Sice má teď roli babičky, ovšem pokud bude Josef své chování stupňovat, může se stát, že jí dojde trpělivost.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama