Nicol Kidman: Koukejte na moje prsa!

Hollywoodské herečky jsou posedlé svým vzhledem a prim mezi nimi hraje Australanka Nicol Kidman (49). Ta si nedávno nechala udělat novou plastiku ňader a může směle tvrdit, že pouze investuje do svého pracovního nástroje.

Vzápětí totiž své vnady ukázala v novém seriálu Sedmilhářky, kde hraje s Reese Whiterspoon (40) a Shaileen Woodley (25). Nejenže je to velký rozdíl proti Sexu ve městě, kde Sarah Jessica Parker (51) tvrdošíjně odmítala „podprdu“ odložit, ale ještě na její nové přednosti pějí chválu nejen fanoušci, ale i plastičtí chirurgové.

Také vás může zajímat ...

Ti mají přesně změřeno, že 45% objemu prsou by mělo být nad bradavkami a 55% pod nimi, aby byl tvar dokonalý, a bradavky by při ztopoření měly směřovat vzhůru ve dvacetistupňovém úhlu.

No, jestli máte doma HBO, můžete to zkontrolovat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...