Nicolas Cage zuří: Manželka už má milence!

Opravdu nedobré období zažívá někdejší superhvězda Nicolas Cage (52) jak po pracovní, tak po osobní stránce. Nejenže se zatím marně snaží po sérii propadáků znovu nastartovat kariéru, ale ještě má na krku rozvod, což mu na klidu nepřidá.

Sice už žijí po jedenáctiletém manželství odděleně, ale nedávno ho doběla rozzuřilo, že si jeho stále ještě manželka Alice Kim (32) nabrnkla milence, a vypadá to, že si vybrala toho prvního, na kterého narazila: spustila se s vedoucím baru v Las Vegas Carlem Forliettim (39). „To nemůže počkat, až bude po rozvodu?!“ láteřil prý slavný herec.

Jeho žena, bývalá servírka, zjevně počítá s tím, že zchudlého Nicolase ještě pěkně oškube a už teď začíná znovu žít a nechápe, proč by to měla odkládat.

Také vás může zajímat ...

Už byla se svým „objevem“ viděna v baru nad panáky a velmi se k sobě měli!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...