Nikde o ni nemají zájem?

Dcera Dany Batulkové (62), která nyní září v seriálu Slunečná, Mariana Prachařová (26), truchlí. Jak sama přiznala, ráda by se živila herectvím, nikdo však tuto slečnu nechce, přitom několik rolí za sebou už má.

Je černou ovcí?

Také vás může zajímat ...

Celá herecká rodina je na roztrhání, jen Mariana nic. Konkurzy jí nevycházejí a nikdo ji nikam nechce obsadit. ,,Ráda bych hrála, třeba ve Slunečné, ale nic mi nevychází,“ svěřila se.

Jeden čas se také pokoušela živit jako zpěvačka, ale ani to jí zrovna moc nevyšlo. A tak když jí žádný z plánů neklapl, musí si na jídlo a nájem vydělat jiným způsobem.

V dnešní době je velkým trendem být placený za reklamu na internetu. Mladá Prachařová tak propaguje různé výrobky a značky, za což dostává celkem slušně zaplaceno. Podle jejích slov to ale není moc.

Protekce nepomohla

V minulosti hrála například v seriálu Horákovi, a dokonce se objevila i ve známém sitcomu Comeback. Zvláštní je, že v obou projektech hrála její maminka poměrně velké a výrazné role.

Byla to protekce? Spíš asi jenom jed-na velká náhoda. Snad se ale nakonec nějaké role ještě dočká.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...