Nikdo ji nepozval

Byla pořádně zaskočená. Zpěvačka Marta Kubišová (77) už se velmi těšila, až na počest svého dobrého kamaráda Karla Gotta (†80) vystoupí na jeho památečním koncertu v O2 areně.

Takové chování ani ve snu nečekala

Také vás může zajímat ...

Má to však jeden háček – Martu tam nikdo nepozval! Zpěvačka byla šokovaná, když jí od nikoho z Karel Gott Agency nepřišla pozvánka. Přitom oba zpěváci byli velmi dobří přátelé.

Slavík se jí často zastával a netajil se tím, že miluje její hlas. Stojí za tím snad přímo sama Ivana Gottová (44)? Kubišová totiž není jediná, kdo byl ze vzpomínkového vystoupení vyškrtnut.

Na seznamu hostů není ani Marcela Holanová (68) nebo také Václav Neckář (76). Není tedy ani trochu divu, že jsou všichni ze zmíněných velmi uražení. Nebylo by to však poprvé, co Ivana něco podobného udělala.

Rozdíl je ale, že tehdy jí v tom Karel vždycky zabránil. Teď už ale bohužel zasáhnout nemůže a je tedy jen otázka času, zda Gottová pozvánky dodatečně s omluvou odešle. Nebo se snad na jeho velké přátele opravdu vykašle?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama