Nikdo s ní nevychází?

Má sice mnohaleté zkušenosti, ale někteří režiséři to s ní údajně nevydrží. Herečka Jiřina Bohdalová (88) si pochopitelně je vědoma svých kvalit a tomu prý mnohdy odpovídají i její požadavky. Byly však i časy, kdy Jiřina neměla úplně na růžích ustláno.

Prý zažila i to, že jí režisér na natáčení pořádně vynadal, a to před stovkami lidí. Konkrétně šlo o režiséra Karla Kachyňu (†79), kterému se nelíbilo, jak Jiřina ztvárňovala svou roli ve filmu Ucho. S křikem na ni vyjel, jestli si z něj náhodou nedělá legraci a že jestli takhle bude hrát dál, přeobsadí ji.Údajně ji měl poslat hrát do loutkového divadla, ale Bohdalová všechnu tuto kritiku snesla a snažila se hrát co nejlépe.

Také vás může zajímat ...

Měla na ni vztek?

Nakonec se jí to vyplatilo, ale teď už by na sebe prý rozhodně ječet nenechala.Dokáže se ozvat, když se jí něco nelíbí. Nicméně podle některých režisérů i hereckých kolegů je to občas už přes čáru. Údajně proto, že Jiřina dokáže udělat scénu i z malichernosti a je samá herecká manýra.Málokdy prý vychází i s ostatními herci.

Například s herečkou Ivou Janžurovou (78) si nikdy nemohly přijít na jméno, a to údajně kvůli tomu, že Iva měla Jiřině údajně vyfouknout několik slibných rolí.

Skrývá podezřelé tajemství

V minulosti kvůli tomu prý panovalo mezi nimi dusno a herečky si kvůli tomu dodnes nemohou přijít na jméno.Iva o Jiřině tvrdí, že prý není přátelský typ. Je sice samý vtip a historka, ale s kamarádstvím jí to příliš nejde. Navíc údajně zmínila, že její herecká profese není zrovna nejupřímnější. Co tím herečka chtěla naznačit?

Víc prý bohužel nemohla prozradit, ale je očividné, že ví o Bohdalové něco, co by jí mohlo skutečně uškodit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...