Nikdy není pozdě na záchranu

Ticho před bouří, nebo před velkým návratem? Agáta Hanychová (34) a Jakub Prachař (36) spolu podle všeho téměř vůbec nekomunikují.

Když si chce vzít herec na hlídání svou dcerku, vše řeší přes svou matku a babičku jeho dcerky Mii (1) Danu Batulkovou (61). Jako by se ti dva snad nemohli ani cítit.

Také vás může zajímat ...

Velký návrat?

Anebo je zakopaný pes v něčem jiném? To, co se kolem nich v poslední době děje, napovídá tomu, že by se možná k sobě chtěli vrátit.

Agáta se rozešla se svým partnerem ihned poté, co se vrátili ze společné dovolené v Thajsku, a dokonce se před časem objevily informace i o tom, že Prachařovi se s jeho novou známostí také nevede úplně nejlépe.

Jsou všechny spory minulostí?

Podle všeho si Hanychová a Prachař od sebe potřebovali odpočinout a z toho důvodu se rozešli. Nyní ale možná zjistili, že bez sebe přece jenom nemohou být. Je možné, že to chtějí dát znovu dohromady a začít úplně od začátku? V jejich případě není nic nemožné…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...