Nina Divíšková: Tají snad vážnou nemoc?

Vadily jim zvídavé pohledy

Na hereččině výrazu je znát, že na tom není úplně dobře.

Vždy nonšalantní dáma, herečka NINA DIVÍŠKOVÁ (80), nedávno poněkud vyděsila společnost na party k novému fi lmu Manžel na hodinu, v němž si zahrála menší roli. Na večírek ji přivezl její manžel JAN KAČER (80), který jí byl celou dobu oporou. Herečka však byla k nepoznání, v obličeji i celkově vypadala velmi pohuble a přítomní začali spekulovat o tom, zda není Nina nemocná.

„To se vám jen zdá, je naprosto v pořádku,“ popřel okamžitě dohady Jan. Ani tak ale mnozí nemohli o hereččině stavu přestat pochybovat. Nina sice rozdávala úsměvy, ale vypadala unaveně. Známý pár se na večírku navíc zdržel pouze akademickou čtvrthodinku a poté pospíchal zase pryč.

Pokud je Nina opravdu zdravá, proč tak rychle prchli?

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...