Noční drama. Šlo jí o život!

Jak je dobré míti pejska! Nikdy nevíte, kdy vám chlupatý přítel pomůže…

Klidně šla večer spát – a mnoho nescházelo, aby to byl její poslední šlofík. Herečku a zpěvačku Dagmar Patrasovou (64) probudila její věrná fenka vlčáka Fatty (5), když vrazila do její ložnice v patře vinohradské vily a nemilosrdně z ní tahala deku.

Dáda se ji v polospánku pokoušela odehnat, než jí došlo, že se patrně něco děje, a vstala z postele. Už na schodech cítila kouř, elektřina nefungovala, a tak za svitu baterky šla za sílícím zápachem. Ocitla se v suterénu, kde zjistila, že hoří strojovna bazénu, jak později zjistili hasiči, od vadné zásuvky v dřevěném obložení.

Také vás může zajímat ...
Felix Slováček (77)

Hned ráno dorazil manžel Felix Slováček (77), který zachmuřeně obhlédl škody. Jak posléze Dáda oznámila, přízemí a suterén vily, kde sídlí i společná agentura, bude nutné kompletně zrekonstruovat.

Felix a Dagmar patří ke známým osobnostem, jež stíhá pohroma za pohromou. Milenka, milenec, autonehoda, těžká nemoc dcery Aničky (25). Tak snad ještě zbývá, aby nastalo zemětřesení a pršely žáby!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama