Noční můra! Čeho se hvězda Tváře Konvičková bojí?

Krása, sláva, úspěch! To teď nejvíc vystihuje mladou zpěvačku Markétu Konvičkovou (22). Nebýt ale vystupování v divácky oblíbené soutěži Tvoje Tvář, těžko by sympatická blondýnka dosáhla takového rychlého věhlasu.

A sama si je toho velmi dobře vědomá. Protože stále vzpomíná na chvíle, kdy jí tak dobře nebylo. Účinkování pro ni byl poměrně velký risk. Musela opustit svého přítele, se kterým je dlouhých sedm let a nechat ho na pospas v Ostravě a sama pak týden co týden nacvičovat svůj výstup.

Do toho se před lety potýkala s nadbytečnými kily a během soutěže docela vážně onemocněla s hlasivkami. Musela tak na sobě pořádně zamakat, aby byla tam, kde je teď a rozhodně nemá na růžích ustláno. „Používala jsem špatnou techniku, vyřvala jsem se a udělaly se mi na hlasivkách bouličky,“ vysvětluje Markéta.

Také vás může zajímat ...

Jenže, i když se jí teď daří, nebojí se, že se celá ta hrůza zase vrátí zpátky?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...