Noid řádí jako o život!

Chlast, cigára, fast food, nespokojenost, stres, nervy! Tak popsal své dřívější já sám Václav Noid Bárta (39). Po rozchodu se svojí druhou manželkou se totiž propadl až na dno.

Také vás může zajímat ...

Flámoval a své zlomené srdce léčil vším možným. Naštěstí do jeho života vstoupila jeho třetí žena, Eliška Grabcová (29), a s ní přišel zásadní obrat k lepšímu. Noid začal pracovat nejen na své životosprávě, ale i na své fyzičce, a dokonce to vzal od podlahy a pustil se i do rekonstrukce svého domu v Uhříněvsi.

Zvedl se ze dna a v současnosti se snaží držet svou kondičku.

Prošel tak totální životní změnou a má se čím chlubit. Abstinence, zdravá, dietní strava, sport, klid, láska. Těmito slovy popisuje svůj současný stav, s tím, že člověk dokáže změnit vše, chce to jen trochu píle a úsilí. Jeho snaha byla korunována i pátým místem v kulturistické soutěži, na kterou se přes půl roku intenzivně připravoval.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama