Nová kočka v Jágrově náruči

Hokejista Jaromír „Džegr“ Jágr (47)má v poslední době problémy se zraněním, v kladenském klubu hlavně povzbuzuje ze střídačky. Ale zase má víc času na sbírání ženských skalpů. Nebo je to tentokrát vážnější? Naposledy byl vídán s krásnou bývalou tenistkou Danielou Hantuchovou.

Také vás může zajímat ...

Teď to ale vypadá na nový objev. Dokonce ani Jaromír nemusí daleko z té své střídačky. Tou současnou vyvolenou je Elizabeth Kopecká (24), která se vedle slavného hráče objevuje čím dál tím více. Je to dívka s kladenským srdcem, pracuje pro kladenský hokej jako asistentka marketingu.

Dívka s nepřehlédnutelným poprsím a pusou ve tvaru Angelina Jolie (44) má ale umělecké ambice. V hudebním světě jí říkají Zaelbeth, věnuje se stylu elektropop a její hvězda stále stoupá. S Jaromírem si v rámci promo akcí dokonce zahrála hokej, ihned umístila fotky na internet.

„S mým spoluhráčem, který mi nahrál na 3 góly..“ komentovala fotku.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...