Nová prsa vyvezla až do Francie

Byla tanečnice skutečně posilou v soutěži?

Anife Vyskočilová (43) zamířila do Francie. I ona byla součástí skupiny, která tam natáčela další sérii Pevnosti Boyard. A že si s ní ostatní spoluúčinkující užili, je nad slunce jasnější. Anife si do Francie pořídila nová prsa, takže rovnou mohla vyzkoušet, co vydrží.

Do Francie jela s ostrou výzbrojí.
Do Francie jela s ostrou výzbrojí.

A také co vydrží její kolegové a členové štábu. Oči na ní mohl nechat i o poznání mladší kolega Milan Peroutka (27), který něco podobného viděl možná poprvé v životě. Že kromě vnad má Anife také velké schopnosti pro zdolávání nesnadných úkolů, víme všichni.

V životě je to naprostá čertice.
V životě je to naprostá čertice.

Vždyť bývalá bulharská tanečnice má energie na rozdávání a ohebná je jako proutek. Sama kdysi řekla, že se prý „šílená“ už narodila a že v sobě měla tolik vitality, že ji při porodu nestihli ani chytit a spadla přímo do kýble.

Také vás může zajímat ...
Její přítel si ji musí hlídat.
Její přítel si ji musí hlídat.

Jaké konkrétní úkoly musela Anife ve Francii zvládnout, se dozvíme až na podzim. Určitě v nich ale využila i své pověsné výřečnosti a živelnosti. No, Boyard na Anife určitě hned tak nezapomene.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...