Nová snacha je horší než ta minulá?

Manželství herce Jakuba Prachaře (36) a bývalé modelky Agáty Hanychové (34) se před několika měsíci rozpadlo. Byla v něm spousta problémů, a to jak mezi samotnými manželi, tak i mezi jejich rodinami. Maminka Jakuba, Dana Batulková (61), vedla totiž spory jak s Agátou, tak i s její maminkou Veronikou Žilkovou (58).

Dlouhá léta mezi nimi veřejně panovala válka, a to na manželství Agáty a Jakuba nemělo dobrý dopad. Batulková totiž na Žilkovou prozradila, že byla milenkou jejího tehdejšího manžela Davida Prachaře (60).

Také vás může zajímat ...

To ale Veronika rázně ihned popřela, a navíc to nazvala totální hloupostí. To měl být zřejmě startovací bod všech jejich hádek.

Problémy se jen nabalovaly

Od toho okamžiku se všechny další problémy jen nabalovaly.Dana ani Veronika se nechtěly do vztahu svých dětí příliš plést, avšak nakonec to stejně nedokázaly. Agáta byla často podezřívaná z nevěry, což se její tchyni Daně pochopitelně nelíbilo. Chtěla proto celé situaci přijít na kloub, jelikož Agáta neustále jen zapírala.

Batulková jí tedy začala číst její soukromou poštu, a dokonce se dokázala nabourat do jejího profilu na sociálních sítích. To zvedlo Veroniku Žilkovou ze židle a o Daně pronesla, že je to snad ta nejhorší tchyně na světě. Agáta s maminkou pochopitelně souhlasila, protože i ji Dana pořádně naštvala.

Té to však bylo celkem jedno, a navíc žádné důkazy o Agátině nevěře nenašla.

Začínají jí chaos a hádky chybět?

Obě rodiny se sice velmi často hádaly, ale i přesto se všichni aktéři velmi dobře znali, a to už několik let.Věděli, co mohou jeden od druhého čekat. Možná proto brala Dana rozvod syna celkem špatně, a to i přesto, že jejich vztahy nebyly ideální. V současnosti má už Jakub novou partnerku, modelku Denisu Dvořákovou (28).

Dlouhonohá blondýnka ale Daně nejspíš příliš do oka nepadla. Jakub se prý vedle ní chová jinak než dřív a Dana jako by svého syna nepoznávala. Každá maličkost se má točit kolem Denisy a každá chvilka volna patří pochopitelně také jí. Prachař už nemá téměř čas ani na svou dcerku Miu (2), kterou má s Agátou.

Hromadí se v ní vztek?

Kvůli tomu je údajně Dana na svého syna naštvaná. Podle ní by měl mít na prvním místě svou malou dcerku, a ne svou novou přítelkyni. Ke všemu tím Jakub škodí i své mamince, která se s Miou také nemůže jen tak sejít, když o to Jakub nejeví zájem.

Batulková má sice volného času málo, ale i tak by ho ráda věnovala své malé vnučce. Chce mu snad promluvit do duše? To už prý zkoušela, ale bohužel bez výsledku. Jakub má totiž argumentovat tím, že už je přeceš dospělý a za svá životní rozhodnutí si zodpovídá sám.

V Batulkové se ale nejspíš hromadí vztek. Může každou chvíli vybuchnout a poté bude následovat nehezká hádka.

Příliš si s ní nerozumí

Jakubova současná přítelkyně Denisa je o něco mladší než Agáta. I to má možná vliv na to, jak si s ní Batulková rozumí. Denisa si jde tvrdě za svou kariérou, přece jen je ještě před třicítkou, a tak toho chce ještě hodně dokázat. To Dana plně chápe, v jejích letech nebyla jiná.

Ale podle své nové tchyně by měla Denisa brát na vědomí, že si začala s mužem, který už je tatínkem.

To je velký závazek, na který je potřeba brát zřetel. Jelikož má ale Denisa neustále plné ruce práce, na malou Miu nemá absolutně žádný čas a celkově Jakubův status otce příliš neřeší.

Chtěla by všechno urovnat?

V současnosti Batulková s Hanychovou a Žilkovou nejsou v kontaktu. Od doby, co se vztah Agáty a Jakuba rozpadl, jako by všechny jejich hádky utichly.

Ani jedna z maminek nejspíš takový konec nečekala a rozhodně ho svým dětem nepřály. Bohužel ne každé manželství vyjde a v tomto případě byly nejspíš problémy až příliš velké. Šušká se, že Batulkové se občas po Agátě zasteskne.

I když někdy dokázala být pořádné číslo, byla v první řadě maminkou dvou dětí, což se, snad jako jediné, herečce na Agátě líbilo. Snad nikdy to sice neřekla nahlas, ale i přesto si jí za to vážila. Kdyby byla možnost jejich vztahy nějak srovnat, nejspíš by se o to pokusila.

Přece jen má Agáta s Jakubem dceru a bylo by hezké, kdyby Mia vycházela s oběma stranami a i s nimi vyrůstala. Batulková si pro svého syna přeje jen to nejlepší, jako každá maminka, a pokud je Denisa jeho osudovou láskou, bude to respektovat a mít z něj radost.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...