Nová svatba Gondíkové? Jednou stačilo!

Myslela to Adéla vážně, nebo jen nechtěla vytvářet nátlak?

Od šestiletého spokojeného vztahu už, jak to tak vypadá, herečka Adéla Gondíková (43) nic nového nečeká. Přesně to totiž nepřímo vzkázala svému současnému příteli a partnerovi, známému herci Jiřímu Langmajerovi (51).

Proč se nechce pohledná brunetka už nikdy znovu vdát? Že by po prvním ne- úspěšném manželství s hercem Ondřejem Brouskem (36), s nímž má dceru Nelu (13), už na spokojené manželství nevěřila? Jediný důvod, proč si někoho vzít, je, že vám prý doktoři řeknou jeho zdravotní stav.

To ale v jejich případě podle Adély stejně nemá smysl řešit, protože každý ví, jak to mezi nimi je. „Každá holka chce být jednou za princeznu, to jsem si splnila, takže do toho podruhé už nepůjdu,“ nechala se navíc slyšet. O společném stárnutí spolu ale prý přesto často mluví. Na konci léta je navíc oba čeká ještě jedna společná dovolená.

Bála se snad Adéla, že by ji právě tam mohl Jirka požádat o ruku, a proto vyslala do světa jasnou zprávu?

Také vás může zajímat ...

A nechá se Jirka odradit, nebo už má doma v šuplíku připravený zlatý kroužek a zkusí i přesto štěstí?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...