Nového partnera vůbec nešetří

Ctena zkouska inscenace Zatmeni- Divadlo Broadway

Herečka Ilona Svobodová (58) sice bude mít do konce života v srdci zesnulého milovaného manžela Petra Skoumala (†76), ovšem už delší dobu sama není. Spřízněnou duši našla v architektovi Petrovi, jenže to v poslední době vypadá, že ho nenechá ani vydechnout.

Také vás může zajímat ...

„Pořád mám nějaký plány a vymýšlím si nové aktivity,“ pochlubila se Ilona, která je tak evidentně ve vztahu ta akčnější. Jen aby toho brzy na Petra, který má pravděpodobně v lásce spíše umění, nebylo trochu moc.

Pokud ho nechce utahat, slušelo by se čas od času dát přednost třeba divadlu. To je totiž určitě daleko méně fyzicky náročná aktivita než cestování, které má Ilona tolik v lásce.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...