Nový chlap! Drsňák místo romantika?

Přes dva týdny už se spekuluje o důvodech rozchodu bezelstného básníka a záporačky ze Slunečné Báry Jánové (31), která nicméně svému „ex“ Vítězslavu Bečkovi (25) dál sbírá peníze na jeho básnickou sbírku. Důvodem, proč křehkého poetu poslala k vodě, je prý to, že byl samé city, a žádná akce.

Spekuluje se, že náhradou se pro ni údajně stal její seriálový manžel, herec Jan Plouhar (38), který ji nejen za kamerou, ale i po natáčení uchvacuje svojí živelnou vitalitou.

Také vás může zajímat ...

Všimli si toho její kolegové na place nedávno: nejprve sebevědomá Bára odmítla jízdu na motorce s odůvodněním, že se bojí a nemá na „mašinu“ ani řidičák. Akci za ni musela zvládnout dublérka.

Jan Plouhar (38). Je herec důvodem jejího rozchodu s básnikem?

Vzápětí už s přehledem zvládla facku, kterou jí vyšil právě její slunečný manžel Štěpán, a velmi dobře se u toho bavila. „Udělalo se to úplně v pohodě, Honza se mě ani nedotkl. Šlo nám to jako po másle,“ libuje si Bára a odchází často po natáčení s Honzou na kafíčko. Co se z toho vyklube?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama