Nový muž na obzoru

Muži s ní nikdy dlouho nevydrží. Eva Burešová (27) má na chlapy neuvěřitelnou smůlu. Vždy se zamiluje do toho nepravého.

Otec jejího milovaného syna, hudební skladatel Michael Krásný (36) ji údajně opustil krátce po porodu. Byl to pro ni obrovský šok, ale vyrovnala se s ním poměrně rychle. Nic jiného jí ani nezbývalo.

Také vás může zajímat ...

Navíc to byl vztah, ze kterého vznikl její krásný syn Nathaniel (3). O muže dnes rozhodně nouzi nemá, je velmi žádaná, přesto se snaží pečlivě si vybírat, ale ani její další volba nebyla úplně šťastná. Začala randit s tanečníkem Matyášem Adamcem (20).

Matyáše vychvalovala do nebes, ale stejně jim to nevyšlo

Ze začátku si pochvalovala, jak je skvělý a jak úžasně si rozumí s jejím synem a kolik času mu dokáže věnovat. Nakonec ale přišla s tím, že se museli rozejít kvůli tomu, že byl jen skvělý kamarád, ale nic víc.

Neklapalo by to. Nyní už má prý další vyhlédnutou známost, ale raději ji ještě oficiálně nepředstavila, neboť se bojí, že by to zase rychle skončilo. Hodně mužů láká hlavně její sláva.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...