Nový muž na obzoru?

Proslavila ji role Roziny v nekonečném seriálu Ulice. Odtud si taky Annu Kadeřávkovou (23) diváci pamatují jako křehkou plavovlásku. To už ale neplatí.

Pokud byste teď Annu potkali na opravdové ulici, mohlo by se vám klidně stát, že byste ji možná ani nepoznali. Stala se z ní totiž bruneta. Podle jejích slov vždycky po takové změně toužila a je s ní moc spokojená.

Také vás může zajímat ...
Stále to mezi nimi jiskří jako na začátku, a nebo je to už jen hudba minulosti?

Její okolí se ale začíná ptát, co to znamená? Dokonce i psychologové potvrzují, že ženy sáhnou ke změně vzhledu nejvíce v době, kdy se jim děje změna v životě, a to hlavně v tom milostném. Že by se v okolí mladé herečky objevil nový muž?

Anna se změnila k nepoznání a to může mít svůj důvod.

Kadeřávková sice už nějakou dobu randí se Slovákem Jánem Strapcem (31) alias rapperem Strapem, ale kdo ví, jestli se v jejich ráji neobjevil nějaký mrak? Radikální změna vzhledu by tomu napovídala.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...