Nový vztah v ohrožení! Podvádí kuchaře s jiným?

Konečně přiznala nového muže. EVA BUREŠOVÁ (27) nikdy dlouho sama nezůstane. Není ale její nová známost, známý šéfkuchař PŘEMEK FOREJT (33), jenom zástěrka pro to, aby utajila vztah s někým mnohem bohatším a vlivnějším?

Je velmi háklivá na všechny otázky, které se týkají jejího soukromého života. Když ji novináři před několika týdny přistihli, jak jde domů se známým šéfkuchařem, a vyfotili ji, byla vzteky bez sebe. K nové známosti se ovšem Eva Burešová (27) nepřiznala.

Také vás může zajímat ...

Nyní však už románek s Přemkem Forejtem (33) nezapírá, naopak se chlubí tím, jak jí partner doma vyváří. Teď je Přemkova restaurace v Olomouci zavřená, takže spolu mohou trávit hodně času. Co ale až opatření dovolí zase otevřít?

Možná Eva ani nepočítá s tím, že by s kuchařem zůstala napořád. Vždycky se chlubil tím, že jeho život je na Moravě a tam chce zůstat. Má se snad Eva bát rozchodu?

Ovšem nyní to vypadá, že je všechno jinak, než se na první pohled zdá. Ničí pozornosti totiž neunikl fakt, že zatímco ještě před rokem a pár měsíci byla Eva Burešová téměř neznámou herečkou, nyní jde z role do role.

VĚŘILA V ZÁZRAK, TEN NEPŘIŠEL

Jak je možné, že se během tak krátké doby stala natolik oblíbenou, aby patřila mezi nejobsazovanější herečky současnosti? V roce 2017 zažila neskutečné štěstí i obrovské zklamání. Porodila syna Nathaniela (3), ale opustil ji jeho otec Michael Krásný (37).

Už na přelomu roku 2017 a 2018 tušila, že něco v jejich vztahu není v pořádku. Michael se údajně vyhýbal otcovským povinnostem a přestal se svou rodinou trávit čas. Nakonec herečka na jaře roku 2018 přiznala, že se s Krásným rozešli, ale že doufá, že se k ní a synovi zase jednoho dne vrátí.

Prožíval prý těžké období a potřeboval být sám. Jenže za pár týdnů vyšlo najevo, že Krásný není vůbec rodinný typ a necítil se na to, být svázaný otcovskou ani jinou, povinností. Přestože se ho nyní Burešová zastává a tvrdí, že ji neopustil a na rozchodu se dohodli, zřejmě zkrátka vztah uspěchali.

Nathaniel je teď nejmilovanější člen rodiny, ale plánovaný zřejmě tak úplně nebyl. Sama herečka zůstat nechtěla. O rok později začala randit s mladším tanečníkem Matyášem Adamcem (21), který byl na rozdíl od jiných z Nathaniela nadšený.

MÍSTO LÁSKY NAŠLA CHŮVU

Místo klasického randění si tak Burešová užívala spíš společných chvilek ve třech a s dětskými hračkami. Matyáš si vydržel s jejím synem údajně hrát dlouhé hodiny. Skoro to vypadalo, že si s ním rozumí snad víc než s Evou.

Zpočátku ze všeho byla nadšená, mohla Matyášovi syna svěřit na hlídání a měla jistotu, že je v dobrých rukou. Jenže jak měsíce ubíhaly, začalo jí být přece jen trochu divné, že se Matyáš věnuje víc jejímu synovi než jí.

Kvůli tomu nakonec jejich vztah vydržel jenom pár měsíců. Eva se po rozchodu svěřila, že si připadala, jako by neměla na krku jedno dítě, ale hned dvě, a o to rozhodně nestála.

Od té doby se raději médiím přestala se svým soukromím svěřovat a rozhodla se, že ať se stane, co se stane, v žádném rozhovoru už nebude mluvit o žádném ze svých partnerů. Měla za to, že jí to přinese ve vztahu smůlu.

Také si ale od mužů chtěla na chvíli odpočinout. Při jejich výběru totiž zatím šťastnou ruku zrovna neměla. Ovšem spekulacím, s kým zrovna randí, se neubránila.

ZAPÍRAT A ZAPÍRAT

Jakmile odstartoval seriál Slunečná, stala se mnohem známější. Fanoušci i novináři ji sledovali na každém kroku. Někteří ji podezřívali z toho, že tají lásku ke svému kolegovi ze Slunečné Marku Lamborovi (25).

Když spolu randí v seriálu, proč by se do sebe nemohli zamilovat i ve skutečnosti? Jenže ti dva si údajně nepadli do oka a trvalo dlouho, než k sobě našli cestu alespoň jako přátelé. O nějakém mileneckém vztahu však nemůže být ani řeč.

Když pak ale dostala příležitost porotcovat v oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas, neváhala. Přitom ještě netušila, že právě tento pořad se jí stane osudným. Díky němu se totiž seznámila s Přemkem Forejtem.

Neustále po sobě pokukovali, šeptali si a smáli se spolu nad věcmi, které ostatní nechápali. Po pár týdnech od seznámení si vyšli na rande, ale před veřejností
všechno pečlivě tajili.

Novináři však vůči Evě byli tak neodbytní, až je jednou přistli při společné procházce u jejího domu. Burešová se rozzuřila, ihned na sociální sítě dala prohlášení o tom, že její soukromí utrpělo obrovské rány. Vztah s Forejtem samozřejmě nepřiznala. Bylo ale více než jasné, že pár tvoří. Důvod jejího tajnůstkaření však může být i zcela jiný.

Randí snad ještě s někým dalším?

JE Z NÍ STROJ NA PENÍZE

Do povědomí diváků se zapsala díky roli v seriálu Gympl s (r)učením omezeným. V něm dostala prostor si zahrát i zazpívat. Dlouhých pět let ale pak čekala na alší pořádnou roli, ta přišla až díky seriálu Modrý kód. Ani tam ovšem nijak nezazářila.

Zapadla mezi ostatní herce ve vedlejších rolích. Diváci si ji zamilovali a oblíbili až v seriálu Slunečná. Ale jak je možné, že zrovna ona dostala hlavní roli, když se na její místo hlásilo tolik jiných, mnohem ostřílenějších hereček?

V době, kdy vznikal scénář ke Slunečné, údajně Burešová padla do oka muži, který měl a dodnes má v mediálních kruzích velký vliv. Údajně spolu i randili a právě díky tomu měla herečka dostat roli Týny Popelkové.

Kromě role v seriálu je také tváří kosmetických produktů, minimálně jednoho módního řetězce, a letos si zahraje i ve filmu. A to vše jí podle všeho mohl zařídit právě onen záhadný muž.

PŘIJDE O SVOU POPULARITU?

Přestože už je oficiálně partnerkou Přemka Forejta, o kterém veřejnosti prozradila jen to, že jí doma vaří, zdá se, že to není rozhodně jediný muž v jejím životě. Milenecký vztah má údajně se záhadným a mocným mužem udržovat i nadále.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama